Kariéra

Nabízené pracovní pozice (dne 07.11.2016) :

Programátor

Hledáme programátora pro vývoj aplikačních webových rozhraní nad databázově orientovaným systémem v oboru knihoven a paměťových institucí.

Kvalifikační předpoklady:

- VŠ vzdělání
- znalost webových technologií, HTML 5, CSS, Javascript + toolkity (výhodou Sencha ExtJS, JQuery),
- znalost objektových technologií a práce s databázemi

Další požadavky:

- aktivní přístup k řešení problémů
- schopnost analytického myšlení
- zájem o nové technologie a další vzdělávání
- spolehlivost, důkladnost, samostatnost, schopnost a ochota práce v týmu
- schopnost plně rozumět psané technické angličtině
- schopnost komunikace se zákazníky při analýze a řešení projektů

Knihovnický konzultant / metodik

Charakteristika pracovního místa – náplň práce:

- dohled nad dodržováním standardů a pravidel při vytváření a používání knihovního a informačního systému (KIS)
- návrh nových funkcí a vylepšení KIS s ohledem na trendy v oblasti knihovnictví a informační vědy
- návrhy datové struktury při implementaci
- školení uživatelů

- VŠ vzdělaní 2. stupně v oboru: knihovnictví
- anglický jazyk (na úrovni potřebné při práci s odborným textem)
- rozhled v problematice informačních technologií, standardů KIS, standardů a pravidel v oblasti odborných činností paměťových institucí
- praxe v oblasti paměťových institucí a s prací s KIS je vítaná

Osobní předpoklady:

- flexibilita, samostatnost, komunikativnost, prezentační schopnosti, tvořivost

Člen implementačního týmu - servisní pracovník

- poskytování konzultací
- řešení servisních požadavků od zákazníka
- implementace (instalace) systému
- poskytování konzultací kolegům v rámci firmy
- školení pro uživatele KIS
- tvorba a aktualizace manuálů pro uživatele KIS

- min. SŠ vzdělaní 2. v oblasti informačních technologií

- flexibilita, samostatnost, komunikativnost, prezentační schopnosti, tvořivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • práci v přátelském kolektivu a příjemném prostředí, v stabilní renomované společnosti
  • odborný růst a doplňování znalostí jak v oboru IKT, tak v oblasti zpracování a zpřístupňování informací
  • účast na odborných akcích - semináře, konference, workshopy, ...
  • možnost dohody práce z domu, či flexibilní pracovní doby
  • zabezpečení ubytování v průběhu zaškolení a zapracování

Místo pracoviště - Hodonín, Veselí nad Mor.

Kontakt:
Mgr. Jana Šubová (subova@cosmotron.cz), +420 724 242 250

Partneři

Bibliotheca RFIDInterSystems ČRIvarEmtestEBSCOCitace.com
ISO 9001 Cert quality