Pozvánka na Knihovny současnosti 2020 on-line

Pozvánka na Knihovny současnosti 2020 on-line

Category : Novinky

Zrušení hromadných akcí kvůli velkému riziku přenosu onemocnění Covid-19 se v letošním roce nevyhnulo ani nejpopulárnější knihovnické konferenci Knihovny současnosti. Kdo by však čekal, že pořadatelé zůstanou stát na místě se složenýma rukama, zmýlil by se. Konference bude probíhat ve virtuálním světě – prostřednictvím internetu ji bude možné sledovat odkudkoliv, proto také dostala podtitul Knihovny mimo čas a prostor. Předtočené příspěvky budou doplněny živými vstupy a debatou s jednotlivými účastníky. Konference se bude konat ve dnech 2. – 4. 11. 2020.

Stejně jako v předchozích ročnících, tak i letos jsme se velmi rádi stali partnerem této významné akce. Program a veškeré informace jsou k dispozici na webových stránkách www.sdruk.cz.

V programovém bloku Knihovny ve virtuálím prostředí, který bude vysílán ve středu 4. listopadu 2020 v čase od 10 do 12 hodin, vystoupí deset výrazných osobností českého knihovnictví a představí svůj názor na to, jak moderní technologie proměňují i zdánlivě tradiční oblasti: knihovny, knihy a čtení. Mezi tyto osobnosti byla vybrána i naše kolegyně N. Andrejčíková. Její příspěvek již je předtočený, očekává se však živá diskuze a doplnění.   Podívejte se, jak to při natáčení příspěvku vypadalo, když se z naší zasedací místnosti stalo nahrávací studio…

Nenechte si ujít jednu z nejnavštěvovanějších knihovnických konferencí a přihlaste se na https://sdruk.cz/knihovny-soucasnosti-2020/!


Navigace

Akce / konference